Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAna SayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ

2 posters
YazarMesaj
Shikamaru
Animeci
Animeci
Shikamaru

Rep Puanı : 4529
Lakap : animeci

EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ Empty
MesajKonu: EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ   EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ I_icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 4:55 pm

Arkadaşlar bn anime izliyorum da bana animeyi konusuyla birlikte söylermisiniz
Shikamaru
Animeci
Animeci
Shikamaru

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ   EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ I_icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:18 pm

Bnde size birkaç anime söyliyim:

1-)Death note(süppppper ötesi birşey;karakterler birbirinden tamamen farklı ve çok karmaşık ne olucuğını tahmin edemiyorsunuz ve azınız hep açık kalıyor gerçekten bir dedektif macerası bu kadar güzel olur süperrrrrrrrrrrr)
2-)Full metal Alchemist (gerçekten superrrrr.Çizgi filmden çıkıp superr bir ortama geçiyorsunuz.Kardeşlik,dram,aksiyon ancak su kadar guzel olur)
3-)Naruto (henüz bitirmedim ama tüm animelerin aksine git gide iyleşiyor)
4-)Bleach (giderek berbatlaşıyor)
5-)07-Ghost(ilk bölümleri sabırla izlerseniz gerisi gelir)
6-)clannad(bir okul, bir dram bu kadar güzel olur
Bobby14
Animeci
Animeci
Bobby14

Burç : Oğlak
Çin Burcu : Köpek
Rep Puanı : 1064
Lakap : Bobby/Naruto

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ   EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ I_icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 5:50 pm

Bunlar Ddünyaca en kaliteli animeler kanattımda dünanın en kaliteli animesi tabikidide ROURİNİ KENSHİN TAVSİE EDERİM
Anime Professional Olarak Yorumlar ve İyi Kötü Listesi Sizde Yorum Yazarak Tartişma Konusu Açalım

1. Rurouni Kenshin, Trust and Betrayal - Kara no Kyoukai ; Bu 4 bölümlük Samurai X OVA'sının bende uyandırdığı hissi bende uyandıran tek bir anime daha var oda onunla 1.liği paylaşıyor. Kara no Kyokai (garden of sinners) 7 filmden oluşan (şu an için 6sı mevcut) yılların tecrübesi ile senaryosu ve tasarımı en tepe noktaya ulaşmış yenilikçi ve lezzetli bir psikolojik-fantastik anime.

2. Code Geass - Trigun ; Mecha sevmesem bile bunu severdim, fedakarlık ile sonlanan tüm hikayeleri severim ve bu normal bir fedakarlık değil bir destan ile bitti resmen. Animasyon kalitesi müzikler senaryo karakter tasarımları ve diğer her özelliği ile mükemmel buluyorum. Trigun ise sadece trigun, eski, paslı ama yine de mükemmel çünki sci-fi western'in animeye en iyi uyarlaması postapocaliptic komik-duygusal-izlemesi keyiflianime.

3. Cowboy Bebop ; Aşkı için yaşayan ve oradan oraya sürüklenen bir uzay kovboyu, müzikleri başı çekmek üzere animasyon ve karakter tasarımları kendisine has ve müthiş. En iyi sci-fi animelerden biri ve benim üçüncüm.

4. Neon Genesis Evangelion ; Eva'yı anlatmak için tüm kalemler ve tüm kağıtlar yetersiz kalır, onu 1. yapmadım çünki eksiği herkes tarafından anlaşılamaz nitelikte olması. Karakterlerin en derin olduğu anime. Din, mechalar, felsefe... daha ne isterim. (2. remake filmi ile umutlarım arttı- 4leme bitince onları 1. yapabilirim çünki gerçekten çok iyiler)

5. Clannad (2 sezonuda) ; Ömrümde daha önce hiç bir şey beni böylesine ağlatamamıştı. Dram ve komedi iç içe, karakterlerin üzüntüsü ile üzülüyor onların mutluluğu sizi de mutlu ediyor. Müthiş bir kurgu ve kalite. Bir süre sonra sadece müzikleri bile sizi hüzünlendirir hale geliyor hayatınızın içine giriyor Clannad.

6. 5 Centimeters Per Second (film); Karşınızdakinin sizin ile ilgili ne düşündüğünü bilmiyor olmanız ondan uzak kalmanıza sebep oluyor, oysa bu olmamalı. Böylesine gereksiz bir hüzün dünya üzerinde var olmamalı. Bir sakura ağacı yaprağının düşerkenki hızıdır saniyede 5 santimetre, yere ulaşana kadar geçirdiği zaman kısa olsa da insan ömrü de kısa. Dolu dolu sevdiğiniz ile geçirin hayatınızı. En gerçek aşk hikayesi. Kalite akıyor dört bir yanından

7. The Melancholy of Haruhi Suzumiya ; ya tanrı bir liseli genç kız olsaydı ve bunun farkında bile olmasaydı? Dünya nasıl bir tehlike altında düşünebiliyor musunuz? İzlerken beyni olmayanların nefret edeceği çok hızlı bir senaryo ile aklınızı uçurabiliyor. İzlemesi eğlenceli ve kalitesi sizi ekrana bağlıyor. (endless eight... bunu yok sayın ve Haruhi Suzumiya'yı öyle ele alın)

8. Mushishi - One Piece ; İkisinin kalbimde yeri aynı. One piece'i de Mushishi'yide içerdiği mükemmel insani duygular yüzünden seviyorum. İkisi de dünyayı gezmek ve herşeyi görüp herkes ile konuşmak üzerine kurulu bir hikaye izliyor. Mushishi'nin orijinalliği ve sanat yönetimi beni etkileyen başlıca unsurlar.

9. Death Note ; açıklamama gerek var mı? Gerek olsa da yapabileceğimi zannetmiyorum, akıl dolu deliksiz senaryosu ile 9. benim için.

10. Toradora - Nodame Cantabile ; Bir başka aşk hikayesi, komik, sevimli, izlemesi eğlenceli ve orijinal. Animasyon kalitesinden bahsetmiyorum bile. (ikisi için de geçerli bu yorum) Nodame için ekstra söyleyebilceğim şey ise en iyi klasik müzik temalı anime olması.

-------------------En Kötüler-----------------------

1- yu-gi-oh ; gerçekten oyun kartları ile dünyayı kurtarmak mümkün mü?
2- Bobobo-bo Bo-bobo ; sadece saçma. Bunun izleneceğini düşünmüş bile olamazlar. Belki bir şakadır diye düşünüyorum halen.
3- Beyblade ; yapımcı firma ucuz sunduğu için dünyaca tüm kanallarda izlenen ve kaçınılmaz olarak marka olan dandik bir seri. Topaçlar ile dünya kurtarıyorlar, evet.
4- Ninja Resurrection ; anımsamak bile istemiyorum ve bu yeterli.
5- Dragon Ball GT ; en gereksiz anime sequell'i
6- School Days ; başları güzel ve tatlı gidiyor, ama ilerledikçe sanırım yönetmen sıyırıyor azıcık. İğrenç bitiyor.

------ En iyi Listesinde yer bulmasını isteyipte henüz diğerlerinden öne koyamadığım birkaç anime ise ; Hajime no ippo, Gurren Lagann, Full Metal Panic ve The Sky Crawlers.
Shikamaru
Animeci
Animeci
Shikamaru

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ   EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ I_icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 6:51 pm

çok teşekkür ederim narutoyu bitirince hemen başlicam roukenshine fakat sana katılmadığım bir kaç nokta var en kötü animeler çocukluğumuzun klasikleri onları kenara atmak doğrumu???
ama diğer konularda sana katılıyorum teşekkür ederim ama hala beyblade i dışlamana karşıyım u arada bnce FULL METAL ALCHEMİST ı izle süper ötesi izlediin anime türlerine uyuyoor aksiyon,dram,ve dedektiflik bu animede de death note kadar güzel bir şekilde sunulmuş
Bobby14
Animeci
Animeci
Bobby14

Burç : Oğlak
Çin Burcu : Köpek
Rep Puanı : 1064
Lakap : Bobby/Naruto

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ   EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 10:35 pm

bleach demiş ki:
çok teşekkür ederim narutoyu bitirince hemen başlicam roukenshine fakat sana katılmadığım bir kaç nokta var en kötü animeler çocukluğumuzun klasikleri onları kenara atmak doğrumu???
ama diğer konularda sana katılıyorum teşekkür ederim ama hala beyblade i dışlamana karşıyım u arada bnce FULL METAL ALCHEMİST ı izle süper ötesi izlediin anime türlerine uyuyoor aksiyon,dram,ve dedektiflik bu animede de death note kadar güzel bir şekilde sunulmuş

Öncelikle ben bunları kenara atmıyorum.Yaşımıza göre çok çocukça ve fazla kaliteli değil.Bende küçükken izledim bu ""En Kötüleri"" ama bir yaşa geldikten sonra onlar en kötü oluyor.Bana hak vermelisin.Sana Animeleri dvd halinde verseler ve Roukenshine mi Beyblade mi deseler hangisini seçerdin?
Shikamaru
Animeci
Animeci
Shikamaru

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ   EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:15 pm

Roukenshin i tabikide bn yani seni suçlamıyorum ama onlarda yani bi zamanlar kaliteli kalitesiz farketmez roukenshin yerindeydi...ama son sorunun altından zar zor kalktım güzel laf Very Happy Very Happy Very Happy

EN BEĞENDİĞİNİZ ANİMELERİ SIRALARMISINIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En iyi Japon animeleri